Smutny finał poszukiwań

Smutny finał poszukiwań

23 marca 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W dniach 22,23 marca w lasach położonych w okolicy miejscowości Sypniewo trwały poszukiwania 53-letniego mężczyzny. 

Z ustaleń wynikało ze mieszkaniec Sypniewa udał się motorowerem do lasu szukać jelenich zrzutów i do popołudnia nie pojawił się w pracy i domu. Pierwszego dnia poszukiwania trwały do zmroku ale udało się odnaleźć tylko motorower. Następnego dnia akcja została wznowiona od rana.

Jednostka OSP Lotyń dołączyła do poszukiwań  drugiego dnia gdzie wraz z innymi jednostkami straży pożarnej z terenu powiatu złotowskiego, policją, strażą leśną i mieszkańcami prowadzili akcje poszukiwaczą, która ostatecznie zakończyła się niepowodzeniem. Podczas działań około godziny 11:15 odnaleziono zwłoki poszukiwanego mężczyzny.