Najmłodsi szkolili się i integrowali

Najmłodsi szkolili się i integrowali

24 marca 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W środę 22 marca na terenie remizy OSP Lotyń odbyła się kolejna planowa zbiórka sekcji Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, której opiekunem jest dh Marcin Wasilewski. 

Tego dnia dla młodzieży przeprowadzono zajęcia pod tematyką procesu spalania oraz ogólnych pojęć związanych z pożarem. Dla dokładniejszego zobrazowania tematyki, opiekun rozpalił dla swoich podopiecznych ognisko i na nim prezentował różne założenia.  Na koniec ognisko zostało dogłębnie wykorzystane przez uczestników by upiec sobie kiełbaskę przy wspólnym krótkim biesiadowaniu. 

Na koniec spotkania uczestnicy zbiórki spalili w ognisku wykonaną samodzielnie marzannę na znak pojawiającej się wiosny 🙂