Pożar blaszaka w Brokęcinie

Pożar blaszaka w Brokęcinie

14 stycznia 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Do kolejnej interwencji 14 stycznia strażacy z OSP Lotyń zadysponowani zostali kilka minut po godzinie 5 rano. W miejscowości Brokęcino doszło do pożaru blaszanego garażu ulokowanego w niewielkim zagajniku. Na miejsce działań przybyły również dwa zastępy straży pożarnej z Okonka. Działania strażaków polegały na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palący się obiekt z jednoczesnym przeszukaniem go przez ratowników w sprzęcie ochrony dróg oddechowych w celu wykrycia osób obecnych w garażu. Po przeszukaniu rozpoznano brak osób postronnych w środku, a pozostałe działania skupiły się już na dokładnym dogaszeniu pogorzeliska. 

Obsada GBA: Kopkiewicz K, Jaskółka-Stanisz P, Chwieduk R, Jędrzejowski K, Polachowski K, Walczak I.