Osobowy Passat uderzył w drzewo

Osobowy Passat uderzył w drzewo

14 marca 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Dnia 14 marca o godzinie 6:28 zastęp GBA z OSP Lotyń wyjechał do wypadku drogowego na krajowej jedenastce pomiędzy Lotyniem, a Szczecinkiem.  

W zdarzeniu uczestniczył jeden pojazd, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie pobocze i wybijając się o betonowy przepust zatrzymał się na drzewie. Poszkodowany mężczyzna o własnych siłach opuścił pojazd i po dojeździe zespołu ratownictwa medycznego został przekazany ratownikom, którzy przetransportowali go do szpitala w Szczecinku. Po zabezpieczeniu miejsca akcji oraz pojazdu, dalsze czynności w miejscu zdarzenia prowadzili funkcjonariusze policji. Na miejscu akcji pracowały zastęp z OSP Lotyń oraz PSP Szczecinek. 

Obsada GBA: Kopkieiwcz K, Wasilewski M, Jaskółka-Stanisz P, Padło P.