Nocny pożar w Borkach

Nocny pożar w Borkach

25 maja 2018 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W czwartek około godziny 22:35 zadysponowani zostaliśmy do miejscowości Borki, gdzie doszło do pożaru wg przekazanych informacji –ambony strzeleckiej.

Po dojeździe do Borek czekał na nas już patrol policji, który to doprowadził nas do miejsca zdarzenia. Tu podany został prąd wody w natarciu, zbudowany z 2 odcinków w-42. Po stłumieniu ognia trzeba było po kolei przelewać wodą zawaloną konstrukcję i odrzucać elementy na bok. Teren został oświetlony, a do działań wykorzystano także kamerę termowizyjną. Działania gaśnicze trwały około godzinę a udział w nich wzięli Kopkieiwcz K, Ciesielski M, Grzyb A, Jędrzejowski K i  po raz pierwszy, zaliczając chrzest – Magdalena Kwiatkowska. Do remizy wróciliśmy chwilę po północy.

Tekst, zdjęcia: K. Kopkiewicz