Kolejny pożar komina

Kolejny pożar komina

22 listopada 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

22 listopada tuż przed godziną 20:00 doszło do kolejnego pożaru przewodu kominowego w Lotyniu przy ul. Polnej. Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Lotyń, OSP Okonek oraz oficer z JRG Złotów

Działania strażaków polegały na zagaszeniu ognia przy użyciu gaśnicy proszkowej oraz wyczyszczeniu przewodu przy użyciu zestawu kominiarskiego. Cały budynek po zakończeniu działań został sprawdzony przy użyciu detektora w celu wykluczenia obecności tlenku węgla. Podczas działań przewód kominowy na całej długości był monitorowany przy użyciu kamery termowizyjnej. Działania trwały około godziny. 

Obsada GBARt: Kopkiewicz K, Wasilewski M, Jaskółka-Stanisz P, Grzyb A, Jędrzejowski K, Padło P oraz Kwiatkowski K.