Wypadek na skrzyżowaniu

Wypadek na skrzyżowaniu

26 sierpnia 2015 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W środę 26 sierpnia doszło do wypadku dwóch pojazdów przy skrzyżowaniu ulic Szczecinecka i Dworcowa w Lotyniu. Zdarzenie rozegrało się kilka minut po godzinie 15:00

Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych znajdującym się przy skrzyżowaniu na drodze krajowej nr 11. Dostawczy bus najechał na tył osobowego forda, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Na skutek zderzenia poszkodowany został kierowca osobowego auta, który po dojeździe służb ratowniczych znajdował się poza samochodem w pozycji leżącej. Rota medyczna strażaków wdrożyła co do poszkodowanego procedury KPP, ustabilizowany został odcinek szyjny przy użyciu kołnierza oraz przełożono rannego na deskę ortopedyczną. Po dojeździe zespołu ratownictwa medycznego pacjent został przekazany, a następnie przewieziony do szpitala w Szczecinku. W międzyczasie miejsce akcji jak i pojazdy zostały zabezpieczone, zneutralizowano plamy oleiste. Na czas prowadzonych działań ruch na DK-11 odbywał się wahadłowo. Działania trwały ponad godzinę, na miejsce przybył również oficer z KP PSP w Złotowie.

Obsada: Sochacki W, Kopkiewicz K, Wasilewski M, Jaskółka-Stanisz P, Jędrzejowski K, Padło P.

 DSCF6151 DSCF6152 DSCF6153 DSCF6154