Wypadek na skrzyżowaniu DK- 11

Wypadek na skrzyżowaniu DK- 11

13 maja 2015 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W godzinach rannych 13 maja doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów (osobowy i dostawczy) na DK 11 przy skrzyżowaniu do miej. Brokęcino. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały poszkodowane, które zostały odwieziona do szpitala w Złotowie w celu dokładnego badania.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu zasilania energii w pojazdach, sorpcji substancji ciekłych oraz uprzątnięciu resztek powypadkowych . Na czas prowadzonych działań jeden pas ruchu był zablokowany, strażacy kierowali ruchem drogowym. Zdarzenie obsługiwała straż pożarna z OSP Lotyń i OSP Okonek, Policja oraz zespół „P” Ratownictwa Medycznego. Udział w zdarzeniu brali: Waldemar Sochacki, Tobiasz Błaszkiewicz, Patrycja Padło

Tekst: P.Jaskółka-Stanisz. Zdjęcia: Adam Szordykowsk.

P1000455 P1000457