Śmiertelny wypadek na DK11

Śmiertelny wypadek na DK11

20 lutego 2018 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W Wtorek 20 lutego w godzinach przedpołudniowych doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na trasie Lotyń-Okonek. Dostawczy bus zderzył się z maszyną służb drogowych, niestety kierowca Volkswagena zginął na miejscu. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonanie dostępu do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych, a w dalszej kolejności uprzątnięciu resztek powypadkowych i sorpcji płynów eksploatacyjnych. Na czas prowadzonych działań jak i do zakończenia pracy policji DK – 11 była całkowicie nieprzejezdna. Na miejscu obecne były zastępy straży pożarnej z OSP Okonek, OSP Lotyń, JRG, Szczecinek, JRG Złotów oraz policja i zespół ratownictwa medycznego. 

Obsada GBARt: Sochacki W, Wasilewski M, Jaskółka-Stanisz P, Błaszkiewicz T, Nowak P, Padło P.