Pożar w mieszkaniu – Skoki

Pożar w mieszkaniu – Skoki

9 lutego 2018 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

9 dnia lutego doszło do pożaru w jednym z mieszkań w miejscowości Skoki. Zdarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych.

Na miejsce akcji w odpowiedniej kolejności docierały zastępy straży pożarnej z OSP Lotyń, OSP Okonek, PSP Szczecinek, PSP Złotów. Zadymiony lokal został opuszczony przez właściciela, który wymagał pomocy medycznej – w toku działa poszkodowany został przetransportowany przez ZRM do szpitala. Działania strażaków polegały na ugaszeniu niewielkich zarzewi ognia w lokalu oraz opróżnieniu mieszkania z resztek po pożarowych, które tliły się jeszcze wewnątrz. Cały obiekt został sprawdzony przy użyciu kamery termowizyjnej oraz na obecność gazów toksycznych. Działania strażaków trwały blisko dwie godziny. 

Obsada GBARt: Chwieduk R, Jaskółka-Stanisz P, Błaszkiewicz T, Ciesielski M, Grzyb A, Padło P. oraz Wąchała K, Kwiatkowski K