Ślub Magdy i Michała

Ślub Magdy i Michała

22 sierpnia 2016 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W sobotę 20 sierpnia w kościele pw. Św. Ducha w Szczecinku miała miejsce uroczystość zaślubin młodej pary Magdaleny Sakowicz oraz Michała Popowicz.

Uroczystość odbyła się pod strażacką oprawą gdyż Michał jest wieloletnim strażakiem zarówno naszej OSP Lotyń jak i PSP w Szczecinku. Msza ślubna odbyła się o godzinie 17:00, na którą zakochani przybyli pieszo z domu panny młodej do kościoła w asyście strażaków oraz rodziny. Całą Eucharystię uświetnił pododdział reprezentacyjny z naszej jednostki, który na wyjście nowożeńców z kościoła utworzył razem z druhami z PSP Szczecinek szpaler z toporków strażackich. Następnie życzenia, gratulację oraz upominek w imieniu całej braci strażackiej złożył „młodym” Prezes OSP Lotyń – Waldemar Sochacki.  Z racji iż zabawa weselna odbywała się w Okonku, wszyscy przejechali w szyku pod salę, a pojazd z nowożeńcami eskortowały dwa wozy bojowe udekorowane w balony. W Okonku tuż przed salą Michała i Magdę przywitali jeszcze strażacy z tutejszej OSP, którzy wykonali strażacką bramę.

A my w tym miejscu składamy jeszcze raz Młodej Parze najszczersze życzenia. Abyście przeszli przez życie razem,
z uśmiechem na ustach, z szacunkiem i zrozumieniem.

_DSC9114 _DSC9115 _DSC9117 _DSC9119 _DSC9126 _DSC9132 _DSC9133 _DSC9135 _DSC9136 _DSC9137 _DSC9141 _DSC9144