Przedszkolaki w remizie

Przedszkolaki w remizie

23 maja 2022 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

9 maja po dwuletniej przerwie odwiedziła nas grupa przedszkolaków wraz z opiekunkami. Naczelnik Konrad oraz druh Michał zaprezentowali małym gościom sprzęt i wyposażenie jakim dysponuje nasza jednostka.

Niektórzy z uczestników przymierzali umundurowanie ochronne. Dodatkowo w jednym z pomieszczeń ustawiona została zadymiarka aby pokazać jak szybko pomieszczenie wypełnia się dymem oraz jak ograniczona jest przez to widoczność. Przed omówieniem sprzętu każde z dzieci miało za zadanie wejść do kabiny GBA co dla maluszków było taką wspinaczą. Dodatkowo każdy z uczestników mógł polać wodą. Wizytę zakończyło wspólne zdjęcie. A za kilka lat zapraszamy dzisiejszych gości w szeregi naszej jednostki do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.