Powiatowo-wojewódzkie obchody Dnia Strażaka – Lądek

Powiatowo-wojewódzkie obchody Dnia Strażaka – Lądek

13 maja 2019 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

11 maja 2019 roku w Lądku, pow. słupecki odbyły się powiatowo-wojewódzkie obchody Dnia Strażaka 2019 dla druhen i druhów członków Ochotniczych Straży Pożarnych  wraz Pocztami Sztandarowymi OSP, działaczy Związku OSP RP,  Członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Woj. Wielkopolskiego

Obchody rozpoczęły się uroczystym przemarszem poddziałów na Msze święta w Kościele Parafialnym pw. św. Mikołaja w Lądku. Następnie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka. Podczas święta odbyło się wiele dekoracji, wręczenie odznaczeń i podziękowań. Nasza jednostka została nominowana do nagrody w kategorii Wielkopolska Jednostka OSP roku 2018 – znaleźliśmy się w TOP 5 wśród wszystkich jednostek w województwie ! 

W uroczystości uczestniczyła delegacja w składzie Prezes – W. Sochacki, Gospodarz – M. Ciesielski, członek MDP – K. Rzadkiewicz.