Piątkowe ćwiczenia

Piątkowe ćwiczenia

25 lutego 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

24 lutego druhowie jednostki operacyjno-technicznej z lotyńskiej OSP spotkali się na zbiórce szkoleniowej. Strażacy tego dnia skupili się na przećwiczeniu założeń w małych zastępach osobowych. 

Trzy osobowe zastępy miały za zadanie wykonać realistyczne działania w pozorowanych scenach. Scenariusze opierały się na rozwinięciach linii gaśniczych i podaniu prądów wody i piany, sprawieniu drabiny wysuwanej,  obsłudze autopompy, wykonania zasilania. Scenariusze realizowane były odmiennie dla każdej z grup. Strażacy przećwiczyli też element samo-ratowania się przy użyciu drabiny D10W. 

Uczestnicy: Kopkieiwcz K, Ciesielski M, Grzyb A, Błaszkiewicz T, Jaskółka-Stanisz P, Nowak P, Wąchała K, Jędrzejowski K, Rzadkiewicz Ł, Padło P.