My już 15 lat w internecie

My już 15 lat w internecie

18 października 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Początki powstania strony internetowej lotyńskiej straży pożarnej sięgają 2003 roku. Co się od tamtej pory zmieniło… prawie wszystko, po za tym iż 15 lat informujemy Państwa rzetelnie i prawdziwie o wszystkim co się dzieje w naszej straży, a nawet i Lotyniu.

Czy się podoba ? To pytanie do Państwa, nie nam oceniać. Z tego miejsca dziękujemy tym, którzy pomogli w procesie budowania naszej pozycji w internecie. Media w dzisiejszych czasach odgrywają ważną rolę i widzimy to niejednokrotnie w statystykach naszych witryn. Dziękujemy że wchodzicie, odwiedzacie i klikacie. A za błędy, które popełniam czy to w tekście czy grafice już prawie od 7 lat, szczerze przepraszam, pozdrawiam Administrator Paweł 🙂  Poniżej kilka zdjęć jak kiedyś to wyglądało… i dziś.