Kolizja na skrzyżowaniu DK11-Brokęcino

Kolizja na skrzyżowaniu DK11-Brokęcino

4 sierpnia 2021 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Trzeciego sierpnia po godzinie 14:30 doszło do kolizji drogowej z udziałem jednego pojazdu na skrzyżowaniu drogi krajowej 11 z miejscowościami Brokęcino i Anielin.

Osobowa Alfa Romeo z trzema osobami w środku w tym małe dziecko, przecięła wysepkę, dwa pasy jezdni, chodnik i przebijając się przez barierki ochronne wyleciała z drogi. Osoby podróżujące nie odniosły obrażeń co potwierdził przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pojazdu, kierowaniu ruchem, sorpcji substancji ropopochodnej z jezdni oraz uprzątnięciu resztek powypadkowych. W działaniach uczestniczyli strażacy z OSP Lotyń, OSP Okonek, JRG Złotów.