Gminny etap OTWP

Gminny etap OTWP

11 maja 2022 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Dnia 6 maja w remizie OSP Okonek przeprowadzono gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Okonku. W turnieju udział wzięli uczniowie podzieleni na dwie kategorie: szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe. 

Jednostkę OSP Lotyń reprezentowała drużyna w składzie Amelia Pabian, Malwina Paszkiewicz, Anna Pietuszek (kat. szkoły podstawowe) oraz Oliwia Kwiatkowska (kat. szkoły ponadpodstawowe). Nasze druhny po teście egzaminacyjnym uplasowały się na wysokich miejscach.  Amelia i Anna zajęły miejsca tuż za podium, natomiast Malwina w swojej kategorii była najlepsza, zaś Oliwia zajęła drugie miejsce w swojej grupie.  Malwina i Oliwa będę reprezentować jednostkę OSP Lotyń i Gminę Okonek podczas etapu powiatowego, który odbędzie się 13 maja.