Pożar obiektu gospodarczego

Pożar obiektu gospodarczego

28 lutego 2018 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Przed godziną 3 w nocy 28 lutego, doszło do pożaru obiektu gospodarczego w Lotyniu przy ul. Szczecineckiej. Ogniem objęta była frontalna część budynku, a wewnątrz panowało silne zadymienie.

Działania podjęte w „pierwszym rzucie” przez lotyńskich strażaków to zbudowanie dwóch odcinków gaśniczych. Pierwsza linia opanowywała ogień od zewnątrz, z drugą do obiektu weszła rota strażaków w sprzęcie ochrony dróg oddechowych w celu rewizji zadymionych pomieszczeń. Teren akcji został zabezpieczony i oświetlony. Nie stwierdzono osób poszkodowanych, a działania gaśnicze trwały tylko na zewnątrz obiektu.

Na miejsce akcji przybyły również zastępy straży pożarnej z Okonka i Złotowa oraz Policja. Akcja trwały blisko 1,5 godziny. Po zakończeniu działań, miejsce zostało przekazane właścicielowi.

Obsada GBARt: Kopkiewicz K, Wasilewski M, Jaskółka-Stanisz P, Nowak P, Jędrzejowski K, Padło P.