Nowy pojazd dla OSP Lotyń

Nowy pojazd dla OSP Lotyń

12 maja 2014 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Jak już wcześniej opisywaliśmy jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Mori (Niemcy) przekazała oficjalnie naszej jednostce pojazd Volkswagen Transporter.

Volkswagen Transporter czy też Bus jest samochodem dostawczo-osobowym typy van. Posiada 9 miejsc siedzących. W części tylnej znajduje się miejsce na montaż sprzętu podręcznego, jak i specjalistycznego. Na chwilę obecną trwają prace administracyjne w celu rejestracji pojazdu oraz prace modernizacyjne. Auto będzie wyposażone w sprzęt, który będzie umożliwiaj wyjazdy tego pojazdu do zdarzeń. Planowane przyjęcie wozu do podziału bojowego szacowane jest na początek czerwca. Gdy zostanie już włączony do podziału i otrzyma numer operacyjny, od razu podzielimy się tą informacją z Państwem.  lotyn02 lotyn03 lotyn04 lotyn05 lotyn06 lotyn07 lotyn08 lotyn09 lotyn10 lotyn11