Zderzenie osobówki i ciężarówki na skrzyżowaniu

Zderzenie osobówki i ciężarówki na skrzyżowaniu

29 czerwca 2023 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W godzinach rannych 29 czerwca na drodze krajowej nr 11 w Lotyniu doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym. Dwie osoby były zakleszczone w pojeździe. 

Przed godziną 9:00 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Lotyń na skrzyżowaniu ul. Wiśniowa i Szczecinecka z drogą krajową 11. W wyniku tego zderzenia dwie osoby, które znajdowały się w osobowej skodzie, zostały zakleszczone w pojeździe. Skodą podróżowało starsze małżeństwo. W związku z doznanymi obrażeniami, kierowcę i pasażera osobówki przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z OSP Lotyń i OSP Okonek oraz JRG Szczecinek i JRG Złotów.