Zderzenie dwóch ciężarówek DK-11

Zderzenie dwóch ciężarówek DK-11

18 grudnia 2018 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Osiemnastego grudnia około godziny 11:40 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych na łuku drogi krajowej nr 11 w Lotyniu. W zdarzeniu poszkodowany został jeden z kierujących, który przewieziony został do szpitala w Szczecinku. 

Po zderzeniu jeden z pojazdów wpadł do rowu gdzie z naczepą wypełnią drewnem przewrócił się na bok, zaś drugi z pojazdów ciężarowych zatrzymał się na jezdni kilkadziesiąt metrów dalej. Autami podróżowali tylko kierujący z czego jeden z nich wymagał transportu do szpitala. Miejsce akcji obsługiwali strażacy z OSP Lotyń i Okonek, JRG Szczecinek i Złotów, 2 zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz służba drogowa. Na czas prowadzonych działań cześć drogi krajowej była nieprzejezdna, ruch odbywał się objazdem. Tuż przed 17 ruch drogowy został normalnie wznowiony.