Zbiórka MDP – 31 stycznia 2014r

Zbiórka MDP – 31 stycznia 2014r

12 maja 2014 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Ostatnie spotkanie w miesiącu styczniu odbyło się w świetlicy naszej strażnicy. Warunki na dworze są nie za komfortowe więc zajęcia prowadzone są z zakresu teorii. Szkolenie przebiegało w miłej atmosferze i dotyczyło uzbrojenia osobistego strażaka oraz ochrony dróg oddechowych. Omówione zostało co wchodzi w skład uzbrojenia i jak należy obchodzić się z danym wyposażeniem. Po godzinie teorii przenieśliśmy się do pomieszczenia przy garażu naszej strażnicy i omówione zostały elementy składowe aparatu powietrznego i maski ODO. Każdy z uczestników wyszedł z nowym doświadczeniem, a także znajomością sprzętu. Po zakończonej zbiórce rozeszliśmy się do domostw.

lotyn01 lotyn02 lotyn03 lotyn04 lotyn06 lotyn07