Występ naszej kapeli w Debrznie

Występ naszej kapeli w Debrznie

7 czerwca 2014 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Na galę rozdania umów grantowych, która odbyła się 4 czerwca w Debrznie, zaproszona została również nasza świeżo założona kapela. Została ona utworzona dzięki dofinansowaniu projektu „Uczymy się grać i śpiewać – utworzenie kapeli muzycznej oraz zakup instrumentów i organizację warsztatów szkoleniowych”.

Projekt został dofinansowany ze środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Kapela została utworzona przez fanatyków, którzy w latach poprzednich starali się stworzyć jakiś zespół, jednak przez brak funduszy na instrumenty, utworzenie kapeli było niemożliwe. Teraz dzięki pozyskanym funduszom udało nam się zakupić 2 gitary elektryczne, 1 gitarę akustyczno-elektryczną, 1 gitarę basową, perkusję oraz wzmacniacze i nagłośnienie. Przez pierwszy miesiąc przeprowadzone zostały przesłuchania, dzięki którym wybraliśmy sześć osób, dla których zostały zorganizowane warsztaty muzyczne. Występ w Debrznie był pierwszym występem live, na którym zaprezentowaliśmy covery takich zespołów jak IRA, KRAM, Lady Pank. Na kolejny występ zapraszamy 28 czerwca podczas Dni Okonka.

P6049801P6049802P6049803P6049804P6049805P6049806PROW