Śluby strażaków

2 lipca 2020 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W ostatnich dniach druhowie naszej jednostki mieli zaszczyt uczestniczyć w dwóch uroczystościach zaślubin kolegów strażaków.

Miłosną przysięgę 27 czerwca zawarł przyjaciel naszej jednostki, a jednocześnie strażak JRG Złotów i OSP Okonek dh Patryk Szpura, który nową drogę przeżyję u boku żony Eweliny Kulbickiej. Natomiast dnia 2 lipca w Wielkim Klinczu sakrament małżeństwa zawarł druh naszej jednostki Mateusz Andruszkiewicz, który poślubił Katarzynę Wiatr.

Podczas uroczystości obecna była delegacja druhów OSP Lotyń, nie obyło się bez pożarniczych akcentów, życzeń, prezentów i strażackiego szpalera z toporków, pod którymi nowożeńcy przemaszerowali razem.

Młodym Parą w tym miejscu jeszcze raz życzymy dużo sukcesów, pomyślności, wiele zdrowia i pięknego potomstwa !

27.06.2020 Ewelina i Patryk

2.07.2020 Katarzyna i Mateusz