Ślub Karoliny i Michała

Ślub Karoliny i Michała

15 września 2023 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W sobotę 9 września w kościele pw. NMP w Lotyniu miała miejsce uroczystość zaślubin młodej pary Karoliny Jażewiecz i Michała Błaszkiewicz.

Uroczystość odbyła się pod strażacką oprawą gdyż nowożeńcy to wieloletni członkowie naszej OSP. Msza ślubna odbyła się o godzinie 15:00, na którą zakochani przybyli w kolumnie z domu panny młodej. Po Eucharystii nie mogło zabraknąć strażackiego szpaleru z toporków i węża, który przywitał nowożeńców po wyjściu z kościoła. Życzenia, gratulację oraz upominek w imieniu całej braci strażackiej złożyli „młodym” prezesi Waldemar Sochacki oraz Waldemar Kopkiewicz.  Z racji iż zabawa weselna odbywała się w Okonku, wszyscy przejechali w szyku pod salę, a pojazd z nowożeńcami eskortowały dwa wozy bojowe udekorowane w balony.  W Okonku tuż przed salą Karolinę i Michała przywitali jeszcze strażacy z tutejszej OSP, którzy wykonali strażacką bramę.