Ślub Karoliny i Daniela

Ślub Karoliny i Daniela

27 czerwca 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W sobotę 24 czerwca w kościele pw. NMP w Lotyniu miała miejsce uroczystość zaślubin młodej pary Karoliny Bronakowskiej i Daniela Wąchały

Uroczystość odbyła się pod strażacką oprawą gdyż Daniel jest wieloletnim strażakiem  naszej OSP Lotyń. Msza ślubna odbyła się o godzinie 16:00, na którą zakochani przybyli w kolumnie z domu panny młodej. Po Eucharystii nie mogło zabraknąć strażackiego szpaleru z toporków, który przywitał nowożeńców po wyjściu z kościoła. Życzenia, gratulację oraz upominek w imieniu całej braci strażackiej złożył „młodym” Naczelnik OSP Lotyń – Konrad Kopkiewicz.  Z racji iż zabawa weselna odbywała się w Okonku, wszyscy przejechali w szyku pod salę, a pojazd z nowożeńcami eskortowały dwa wozy bojowe udekorowane w balony  W Okonku tuż przed salą Karolinę i Daniela przywitali jeszcze strażacy z tutejszej OSP, którzy wykonali strażacką bramę.

A my w tym miejscu składamy jeszcze raz Młodej Parze najszczersze życzenia. Abyście przeszli przez życie razem,
z uśmiechem na ustach, z szacunkiem i zrozumieniem.