Pożar stodoły gospodarczej

Pożar stodoły gospodarczej

18 czerwca 2019 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W dniu 18 czerwca o godzinie 0:26 zaalarmowani zostaliśmy o pożarze stodoły w miejscowości Brzozówka. Po przyjeździe na miejsce akcji strażacy zastali cały obiekt w ogniu.

Działania gaśnicze polegały na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palącą się konstrukcję. Nie było osób poszkodowanych, a działania prowadzone były z zewnątrz. Dodatkowo teren akcji został oświetlony. W między czasie na miejsce zdarzenia docierały kolejne zastępy z OSP Okonek- 2, Podgaje 1, JRG Złotów – 2 oraz policja. Zadaniem przybyłych zastępów było uzupełnianie wody w celu prowadzenia dalszych działań gaśniczych, a następnie pomoc przy dogaszeniu pogorzeliska. Miejsce zostało protokolarnie przekazane właścicielowi, a działania zostały zakończone o 2:40.