Pożar przewodu kominowego

Pożar przewodu kominowego

11 maja 2014 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Pierwsza akcja tego roku przypadła już pierwszego dnia nowego 2014 roku. A mianowicie w Lotyniu na ul. Polnej doszło do pożaru przewodu kominowego w budynku mieszkalnym.

Na miejsce działań skierowane zostały dwa zastępy z OSP Lotyń oraz dowódca zmiany z JRG Złotów. Działania strażaków skupiły się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska oraz ugaszeniu przy pomocy gaśnicy proszkowej palącej się sadzy. Po zagaszeniu widocznego ognia, przystąpiono do udrożnienia komina. Przybyły na miejsce dowódca, sporządził odpowiednią dokumentację, zastępy zwinęły sprzęt i akcja została zakończona. Obsada wozów bojowych: GBA: Hudy, Julo, Tobiasz, Skoczek, Kabet, Błażej, GLM: Rzadki, Pętko, Radek, Wampier K i M.

lotyn01 lotyn02 lotyn03 lotyn04 lotyn05 lotyn06 lotyn07 lotyn08