Poszukiwania zaginionego mężczyzny

Poszukiwania zaginionego mężczyzny

2 sierpnia 2018 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

2 sierpnia w godzinach popołudniowych strażacy z OSP Lotyń, Okonek, Pniewo na pomoc policji wsparli działania związane z poszukiwaniem mężczyzny w wieku ok. 20 lat.

Niepełnosprawny mężczyzna w godzinach rannych wyjechał rowerem z miejscowości Brokęcino i przez kilkanaście godzin nie było z nim kontaktu. Na wskutek prowadzonych działań poszukiwawczych (głównie tereny leśne) udało się mniej więcej lokalizować przebieg wędrówki zaginionego, którego widziały postronne osoby. I tak w czwartej godzinie poszukiwań, szczęśliwie udało się odleźć mężczyznę w okolicach miejscowości Borucino. W działaniach zaangażowana była rodzina, znajomi oraz służby policji z psem tropiącym jak i strażacy.