Nawałnica nad regionem

Nawałnica nad regionem

17 czerwca 2016 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W Piątek 17 czerwca lotyńscy strażacy interweniowali dwukrotnie w zdarzeniach związanych z likwidacją połamanych konarów i drzew na drogach w okolicy. 

Pierwsze zgłoszenie odebraliśmy około 18:00, a kolejne mniej więcej godzinę później. W pierwszym przypadku, zdarzenie miało miejsce na DK 11 Lotyń – Okonek. Duży konar blokował całkowicie jeden pas jezdni, przy użyciu pilarki sprawnie usunięto zagrożenie. Dodatkowo usuwane były jeszcze mniejsze gałęzie, które przy silnym wietrze spadały na jezdnie. Drugi wyjazd polegał również na usunięciu dużego konaru, który blokował całkowicie jezdnie na trasie Lotyń – Drzewica.

Obsada GBA: Kopkiewicz K, Jaskółka-Stanisz P, Wąchała K, Błaszkiewicz T, Nowak P, Jędrzejowski K.

DSC_2041[1]DSC_2040[1] DSC_2042[1]