Nagroda powiatu dla naczelnika

Nagroda powiatu dla naczelnika

9 czerwca 2014 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

7 czerwca w Złotowie nasz naczelnik odebrał nagrodę powiatu złotowskiego za 2013 rok. Nagroda ta – jak napisała w okolicznościowym folderze przewodnicząca kapituły Jadwiga Harbuzińska – Turek 

„daje możliwość zaprezentowania wyjątkowych działań, które często wykraczają poza granice naszego terenu. Jest też wyrazem uznania dla tych, którzy najczęściej bezinteresownie angażują się w różnych sferach życia naszego powiatu.” Naczelnik był nominowany w kategorii Ochrona Zdrowia, Opieka Społeczna i Bezpieczeństwo Publiczne. Spośród 9 zgłoszonych kandydatur nominacje otrzymali: Stanisław Małaczek, Edward Grzelak i Konrad Kopkiewicz. Laur zwycięzcy przypadł naszemu naszelnikowi – Konradowi Kopkiewiczowi.

Foto: zlotowskie.pl

zlotow2 zlotow3 zlotow4 zlotow5