Doskonalenie umiejętności z armatury wodnej

Doskonalenie umiejętności z armatury wodnej

13 czerwca 2020 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Dnia 12 czerwca strażacy z OSP Lotyń oraz OSP Wilcze Laski spotkali się na wspólnych ćwiczeniach  w ramach cyklicznego planu szkoleniowego realizowanego przez lotyńską jednostkę.

Ćwiczenia przeprowadzono na terenie firmy magazynowo-produkcyjnej oraz na obiektach niezagospodarowanych. Realizowano założenia taktyczne obejmujące m.in. zasysanie wody z zewnętrznego źródła, dostarczanie wody na duże odległości, budowanie linii gaśniczych, sprawianie drabin oraz organizację łączności. Założenia praktyczne po zrealizowaniu przez grupy ćwiczące były analizowane, a błędy niwelowane. Dziękujemy druhom z OSP Wilcze Laski za przyjazd i wspólne poszerzanie swoich umiejętności.

Foto: OSP Wilcze Laski