Ćwiczenia przy zbiorniku wodnym

Ćwiczenia przy zbiorniku wodnym

25 kwietnia 2022 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Na kolejnych ćwiczeniach sekcji 16-18 oraz strażaków JOT, które odbyły w piątek się 22 kwietnia strażacy ćwiczyli swoje umiejętności przy zbiorniku wodnym w okolicy miejscowości Przybysław.

Dzięki uprzejmości p. Tomasz Wrzeszcz, strażacy z OSP Lotyń na kolejnych cyklicznych już ćwiczeniach mogli doskonalić swoje umiejętności z działu armatury wodnej oraz przetłaczania wody na duże odległości, a także przypomnieli sobie sprawianie linii ssawnej. Dzięki infrastrukturze i terenowi na jakim odbyła się zbiórka założone cele były skuteczniejsze do zainscenizowania. Ćwiczenia miały również na celu usystematyzowania wiedzy kierowców co do obsługi pomp pożarniczych na autach OSP.