Ćwiczenia 1/14

12 maja 2014 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Pierwsze tegoroczne spotkanie strażaków JOT (Jednostka Operacyjno- Techniczna) oraz drużyny MDP 16-18 przypadło 10 stycznia i jak zawsze w Piątek.

Pierwsze ćwiczenia przebiegły bez żadnych wyjazdów w teren. Naczelnik przygotował na ten dzień zbiórkę teoretyczną. Druhowie zgromadzili się w garażu gdzie przygotowana została prezentacja multimedialna na temat działań gaśniczych prowadzonych na różnych obiektach. Temat został uzupełniony poprzez prezentowane filmy. W miłej atmosferze każdy mógł przedstawić swoje zdanie. Całość omawiał w/w naczelnik – Konrad Kopkiewicz. Po za w/w tematem omówiono sprawy organizacyjne i po 1,5h rozeszliśmy się do domów.

Frekwencja: M. Ciesielski, Ł. Rzadkiewicz, R. Chwieduk, A. Domke, M. Wasilewski, K. Jażewicz, K. Popowicz, E. Popowicz, K. Bronakowski, K. Kopkiewicz, P. Nowak, K. Kwiatkowski, E. Klamka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA