Budowa boksu garażowego i remont w garażu

Budowa boksu garażowego i remont w garażu

25 maja 2021 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Jesienią 2020 roku rozpoczęły się prace przy budowie wiaty garażowej przyległej do budynku remizy. Prace trwały kilka miesięcy z przerwą w okresie zimowym. Zakres zadań obejmował przygotowanie podłoża i ułożeniu kostki brukowej wewnątrz obiektu i na podjeździe, postawianie drewnianej konstrukcji wraz z doprowadzaniem instalacji energetycznej i oświetleniowej, montaż bramy, ociepleniem obiektu.

Na przełomie wiosny rozpoczęły się również prace remontowe w garażu strażackim. Stare malowanie garażu zostało zastąpione lamperią z płytek ceramicznych w kolorze szaro – czerwonym, pozostałości ścian i sufit została odświeżona, nowego blasku dostały drzwi, a przy wieszakach z ubraniami pojawiły się gumy podłogowe. Dodatkowo wymienione zostało całe oświetlenie wewnętrzne i zewnętrze na lapy LED.

Wszelkie prace wykonywane zostały tylko i wyłącznie przez druhów OSP, a środki pozyskane na te inwestycje pochodziły z dotacji KSRG, Miasta i Gminy Okonek oraz środków własnych Naszej jednostki.

Przebieg praca przy budowie wiaty garażowej

Przebieg prac przy remoncie garażu