Agresywne owady i zalana piwnica

Agresywne owady i zalana piwnica

20 lipca 2016 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W ostatnich dwóch dniach strażacy z OSP Lotyń interweniowali przy kolejnych miejscowych zagrożeniach. 

18 lipca w miejscowości Brzozówka ochotnicy likwidowali gniazdo agresywnych owadów błonkoskrzydłych, które zagnieździły się w szybie kominowym domku jednorodzinnego.

Obsada GBA: Chwieduk R, Wasilewski M, Błaszkiewicz T, Nowak P, Padło P, Jaskółka-Stanisz P.

Jak się później okazało działania strażaków trzeba było powtórzyć. Dnia 20 lipca zastęp GBA powtórnie interweniował w Brzozówce, gdzie prowadził interwencję związana z powtórna likwidacja owadów błonkoskrzydłych.

 

Natomiast 19 lipca o godzinie 18:35 zastęp GBA wyjechał do zalanej piwnicy w Lotyniu przy ul. Szczecineckiej. Działania prowadzono około godzinę, a nagromadzoną wodę wypompowano przy użyciu pompy szlamowej.

Obsada GBA: Chwieduk R, Wasilewski M, Błaszkiewicz T, Nowak J i P, Jędrzejowski K.

13819282_1212818475417286_123825039_n