Zbiórka dla uczestników projektu Erasmus +

Zbiórka dla uczestników projektu Erasmus +

27 kwietnia 2019 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W ramach dodatkowych ćwiczeń kilka osób, uczestników projektu, wzięło udział 26 kwietnia w zajęciach nad jeziorem. Ćwiczenia obejmowały obsługę pomp, budowę różnych linii wodnych i ich różne zastosowanie.

Zasilanie z pompy pływającej, szlamowej, ze zbiornika brezentowego oraz budowa linii ssawnej. Porównanie szybkości przygotowania stanowiska wodnego oraz czasu napełniania zbiornika a także porównanie ciśnień z różnych pomp to także było dziś pokazane. Podczas ćwiczeń podawano również pianę średnią i ćwiczono przemieszczanie się z linią gaśniczą i operowanie prądami wody. Uczestnicy zdobyli nową wiedzę, poćwiczyli ze sprzętem i wesoło spędzili czas.