OTWP – eliminacje wojewódzkie

OTWP – eliminacje wojewódzkie

30 kwietnia 2019 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

27 kwietnia w Koninie odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Reprezentantem powiatu złotowskiego w najmłodszej grupie wiekowej był reprezentant z naszej jednostki – Filip Kopkiewicz.

Eliminacje składające się z 2 części – pisemnej i ustnej, służą wyłonieniu jak najlepszych zawodników. W części pisemnej Filip zdobył 23 punkty co pozwoliło mu zakwalifikować się do finału ustnego. Tu niestety nie odpowiedział na 1 pytanie i zakończył eliminacje na 4 miejscu. Niewiele brakło, a pojechał by na finał krajowy. Nie ma się czym martwić. Dziś należy się z tego cieszyć. Filip był pierwszy raz na szczeblu wojewódzkim a w latach następnych może znowu próbować.  Gratulujemy!!!

Zdjęcia: ZOW ZOSP RP im. gen. Stanisława Taczaka w Poznaniu