Wypadek na DK-11 w Okonku

Wypadek na DK-11 w Okonku

13 listopada 2022 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W niedzielę 13 listopada po godzinie 16 doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej tuż na wyjeździe z miejscowości Okonek. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

Dwa pojazdy osobowe zderzyły się czołowo bocznie w wyniku czego jedna osoba pozostawała w pojeździe, którą na zewnątrz ewakuowały służby ratunkowe. Łącznie w zdarzenia uczestniczyły cztery osoby, z czego jedna wymagała przewiezienia do szpitala przez ZRM. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,  udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, oświetleniu terenu działań oraz uprzątnięciu resztek powypadkowych. Na miejscu pracowali strażacy z OSP Lotyń, OSP Okonek, JRG Złotów, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Na czas prowadzonych działań droga krajowa była zablokowana.