Wypadek drogowy DK 11 Lotyń-Szczecinek

Wypadek drogowy DK 11 Lotyń-Szczecinek

11 maja 2014 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W środę 22 stycznia o godzinie 17 doszło do wypadku drogowego na odcinku drogi krajowej nr 11. W zdarzeniu uczestniczył jeden pojazd kierowany przez młodego mężczyznę.

Kierowca chcąc uniknąć zderzenia z sarną, która stała na jezdni, zjechał gwałtownie na przeciwległy pas jezdni, tym samym wprowadzając pojazd w poślizg. Skutkiem tego było iż osobowe Daweoo wypadło z jezdni w las gdzie uderzyło dachem w drzewo. Na miejsce zadysponowano sekcje SLRt i GBA z JRG Szczecinek oraz GBA z naszej jednostki. Nasi strażacy jako pierwsi na miejscu przystąpili do zabezpieczenia terenu i pojazdu oraz przystąpili do pomocy przedmedycznej w stosunku do kierowcy, który wydostał się z pojazdu o własnych siłach. Ratownicy opatrzyli rany u poszkodowanego, a po przybyciu zespołu RM ranny został przekazany. Dalej działania skupiły się na rozłączeniu zasilania w pojeździe oraz kierowaniu ruchem. Akcja została zakończona po godzinie. Obsada: Rzadki, Julo, Błażej, Pętko, Wampir K i M.

lotyn02a lotyn03 lotyn03a lotyn04a lotyn05a