Wesoła zabawa w Hansa Parku

Wesoła zabawa w Hansa Parku

5 czerwca 2018 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W dniach od 25- 27 maja na zaproszenie opiekuna MDP Stockelsdorf – Alexa Wechowskyego, przebywała w Niemczech 17 osobowa reprezentacja OSP Lotyń.

Wyjazd zorganizowany został w ramach promocji młodzieżowych drużyn pożarniczych w landzie Szleswik- Holsztyn. Dzieci i opiekunowie nocowali w remizie OSP Mori wraz z rówieśnikami z gminy Stockelsdorf. Cała słoneczna sobota przeznaczona była na wesołe zabawy w Hansa Parku. Atrakcje wodne, kolejki, pociągi i wiele innych atrakcji przyczyniło się do bardzo szybkiego upływu czasu. Dzieci zadowolone były z pobytu a sobotnia dyskoteka w remizie i pamiątkowe zdjęcie na ulicy lotyńskiej w Stockelsdorf dopełniły nasz pobyt u naszych partnerów w Niemczech.

Tekst: K. Kopkiewicz