Ślub Weroniki i Krzysztofa

Ślub Weroniki i Krzysztofa

12 lipca 2021 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W sobotę 10 lipca w lotyńskim kościele odbyła się uroczystość zaślubin Weroniki Bakuła oraz dh Krzysztofa Jędrzejowskiego – wieloletniego członka naszej OSP, a zarazem skarbnika. 

Uroczystość odbyła się pod strażacką oprawą. Msza ślubna odbyła się o godzinie 14:00, na którą zakochani przybyli w kolumnie pożarniczej  z domu panny młodej. Po Eucharystii nie mogło zabraknąć strażackiego szpaleru z toporków, który przywitał nowożeńców po wyjściu z kościoła. Życzenia, gratulację oraz upominek w imieniu całej braci strażackiej złożył „młodym”  Prezes i Naczelnik OSP Lotyń oraz delegacja strażaków z FF Mori, którzy ten weekend spędzali w naszej jednostce. Następnie świeżych małżonków w wozy strażackie i druhowie odprowadzili na sale weselną.

A my w tym miejscu składamy jeszcze raz Młodej Parze najszczersze życzenia. Abyście przeszli przez życie razem,
z uśmiechem na ustach, z szacunkiem i zrozumieniem.

foto: Łukasz Przybysz