Pożar ciągnika rolniczego

Pożar ciągnika rolniczego

12 marca 2015 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Dnia 11 marca tuż przed północą zastęp GBA został zadysponowany do pożaru ciągnika rolniczego w miejscowości Glinki Mokre. Po dojeździe na miejsce okazało się, że pożar częściowo został ugaszony przez właściciela pojazdu, dlatego też po dogaszeniu traktora w którym najbardziej spłonęła kabina. Działania strażaków ograniczyły się do oświetlenia i kontroli miejsca zdarzenia.W trakcie tych działań jeden z właścicieli zauważył, iż w budynku gospodarczym tuż obok zaczęły palić się tylnie drzwi. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji strażaków ogień został ugaszony w „zarodku”, co nie spowodowało większych strat. Po oględzinach miejsca przez Oficera z JRG Złotów działania zostały zakończone. Zastęp wrócił do bazy ok. 2 w nocy. Dodatkowo na miejsce zadysponowano OSP Okonek , Policje oraz Oficera z JRG Złotów. Obsada: GBA: Chwieduk R, Sochacki W, Jędrzejowski M, Nowak P, Wąchała K , Padło P Oraz we własnym zakresie dojechali: Walczak I, Jażewicz K, Jędrzejowski K

Foto: OSP Okonek

P1000167

P1000169

P1000164P1000162