OTWP- Eliminacje Powiatowe – Złotów

OTWP- Eliminacje Powiatowe – Złotów

15 kwietnia 2023 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W środę 12 kwietnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu powiatowym dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Organizatorem Turnieju Wiedzy Pożarniczej był Zarząd Powiatowy Związku OSP RP pod przewodnictwem prezesa dh Edmunda Kabattka. Komisję tworzyli funkcjonariusze KP PSP w Złotowie pod przewodnictwem bryg. Tomasza Manikowskiego. Sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Złotowie oraz Lokalna Grupa Działania.

Jednostkę OSP Lotyń oraz Gminę Okonek reprezentowali młodzi adepci w składzie: szkoły podstawowe: Jacek Zabłocki i Julita Bronakowska oraz szkoły ponadpodstawowe: Malwina Paszkiewicz i Filip Kopkiewicz. 

Po części pisemnej i ustnej klasyfikacja dla naszych reprezentantów przedstawiała się następująco:

Filip Kopkiewicz – 1 miejsce 

Malwina Paszkiewicz – 4 miejsce 

Julita oraz Jacek niestety nie awansowali do części finałowej. Natomiast Filip awansował do etapu Wojewódzkiego ! – Gratulujemy.