Kurs Podstawowy w Złotowie

Kurs Podstawowy w Złotowie

12 maja 2014 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W dniach 17 – 28 Marzec na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie odbył się kurs podstawowy strażaków-ratowników z OSP należących do powiatu Złotowskiego.

Celem szkolenia było przygotowanie do udziału w zdarzeniach ratowniczo-gaśniczych druhów którzy ukończyli 18 lat i nie posiadają tego kursu. Strażacy przeszkoleni zostali z pierwszej pomocy, łączności radiowej, profilaktyki pożarowej, taktyki działań ratowniczo-gaśniczych, podstawowego sprzętu pożarniczego oraz technicznego, ubrań ODO. Zajęcia były podzielone w pierwszym tygodniu na teoretyczne, zaś w drugim odbyły się w praktyce. W ostatnim dniu odbył się egzamin końcowy. Wszyscy uczestnicy z naszej jednostki zdali go pozytywnie, a były to następujące osoby : Robert Chwieduk, Piotr Nowak, Ilona Walczak, Patrycja Padło

lotyn03 lotyn04 lotyn05 lotyn07 lotyn08 lotyn09 lotyn10 lotyn11 lotyn13 lotyn14 lotyn16 lotyn17 lotyn18 lotyn19