Kolizja na granicy województw DK11

Kolizja na granicy województw DK11

28 sierpnia 2019 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

28 sierpnia w godzinach wcześnie popołudniowych doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych na drodze krajowej nr 11 między Lotyniem, a Szczecinkiem. 

Do zdarzenia doszło na wskutek najechania pojazdu marki Seat na tył Citroena. W autach łącznie podróżowało 7 osób w tym trójka dzieci. Nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń co potwierdził przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pojazdów, sorpcji rozlanych substancji z jezdni oraz kierowaniu ruchem. Z racji iż zdarzenie miało miejsce na granicy województw na miejsce zdarzania przybyły zastępy straży pożarnej z dwóch powiatów. OSP Lotyń, OSP Okonek, JRG Złotów oraz OSP Parsęcko, JRG Szczecinek.