Gminny Dzień Strażaka w Pniewie

Gminny Dzień Strażaka w Pniewie

7 maja 2023 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W dniu 7 maja 2023 w miejscowości Pniewo odbył się gminny Dzień Strażaka. Pierwotnie spotkanie strażaków miało odbyć się dzień wcześniej czyli 6 maja jednak ze względu na obfite i ciągłe opady deszczu, organizatorzy przesunęli imprezę o 1 dzień.

 

Nasza grupa była chyba najliczniejszą w tym dniu. Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia odznaczeń za wysługę lat dla druhen i druhów z terenu gminy. Następnie po okolicznościowych przemówieniach rozpoczęło się świętowanie. W trakcie spotkania nasi druhowie udostępnili sprzęt hydrauliczny i chętne osoby mogły dokonać cięcia karoserii pojazdu przygotowanego przez OSP Pniewo. Drugą atrakcją tego dnia przygotowaną przez nas była piana-party dla dzieci.