Akcja poszukiwawcza w Jastrowiu

Akcja poszukiwawcza w Jastrowiu

20 czerwca 2017 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

20 czerwca kilkunastu strażaków z jednostek ochrony przeciwpożarowej z terenu powiatu złotowskiego i poznańskiego, policja oraz straż leśna prowadziły poszukiwania ok. 80-letniej kobiety, mieszkanki Jastrowia. 

Starsza kobieta ostatni raz widziana była wieczorem 19 czerwca przy terenach leśnych ciągnących się za miejscowością Jastrowie. Główne działania poszukiwawcze rozpoczęły się w wtorek od samego rana. Służby pieszo przeczesywały tereny leśne i drogi dojazdowe w celu odnalezienia poszukiwanej. W akcje zaangażowana została również Grupa Ratownictwa Specjalistycznego – OSP Poznań z psami ratowniczymi.

Około godziny 13:00 nadeszła dobra nowina. Wspólna akcja wielu osób przyniosła pozytywny efekt, zaginiona osoba została odnaleziona cała i zdrowa. Działania zastępów trwały  ponad 6 godzin. 

Obsada SLOpBus: Sochacki W, Kopkiewicz K, Wasilewski M, Jaskółka-Stanisz P, Padło P.