Zmarł dh Adam Sterczewski

Zmarł dh Adam Sterczewski

23 września 2015 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

W dniu 16 września 2015 roku zmarł nasz nadleśniczy przyjaciel, a zarazem V-ce Prezes jednostki OSP Okonek Janusz Adam Sterczewski.

22 września 2015 r. druhowie Kamil Bronakowski, Mariusz Ciesielski, Marcin Wasilewski oraz druhna Paula Masiubańska uczestniczyli w nabożeństwie pogrzebowym w kościele pw. Jana Chrzciciela w Dębnicy Kaszubskiej oraz pogrzebie który odbył się na cmentarzu Leśników w Łysomicach. W uroczystości pożegnalnej brały udział jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Nadleśnictwa z wielu Województw. Adam Sterczewski był członkiem zarządu Wojewódzkiego związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Wielkopolskiego. Odznaczony m.in.: Srebrnym Krzyżem Zasługi, Medalem za Ofiarność i Odwagę, Medalem Honorowym im. Bolesława Chomicza, Złotym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”. W zmarłym straciliśmy wielkiego działacza i przyjaciela strażaków ochotników. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia