Zabezpieczenie Półmaratonu Lipcowego

Zabezpieczenie Półmaratonu Lipcowego

23 lipca 2015 Wyłączono przez Paweł Jaskółka-Stanisz

Tradycyjnie jak co roku, druhowie z jednostek OSP Okonek, OSP Lotyń oraz OSP Pniewo, wzięli udział w zabezpieczeniu trasy półmaratonu lipcowego, który w tym roku odbył się 19 lipca.

Tegoroczna trasa przebiegała ulicami Okonka, a więc trzeba było zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników. Ponadto, nad bezpieczeństwem czuwali również funkcjonariusze Policji z Okonka oraz Złotowa. Na zakończenie, miłym gestem, Małgorzata Sameć – Burmistrz Okonka, podziękowała strażakom, policjantom, a także ratownikom medycznym za pomoc w organizacji imprezy i wręczyła pamiątkowe medale.

na podstawie inf. Patryk Szpura

zdjęcia: Urząd Miejski w Okonku


bieg1
bieg2 bieg3 bieg5 bieg6 bieg8 bieg10bieg13